DENTIMEDICA

Centrum Dentystyczno-Chirurgiczne   lek. dent. Iwona Kulig

Centrum Dentystyczno-Chirurgiczne w Stalowej Woli

Niezwykle miło jest nam gościć Państwa w najnowocześniejszym centrum dentystycznym w Stalowej Woli. Tutaj każdy z pacjentów jest wyjątkowy i zasługuje na indywidualne podejście do problemu, z którym do nas przychodzi.
Od 2002 roku dbamy o zdrowy i piękny uśmiech naszych pacjentów. Przez ten czas udowodniliśmy, że wizyta w gabinecie dentystycznym może być przyjemna i skuteczna.

Co wyróżnia nasze Centrum Dentystyczno-Chirurgiczne?

Profesjonalny zespół lekarzy
Nawet najlepszy sprzęt jest bezużyteczny bez doświadczonego stomatologa. To dzięki ogromnej wiedzy naszych lekarzy jesteśmy w stanie zapewnić Państwu usługi na najwyższym poziomie jakości.
Klinika przyjazna rodzicom z dziećmi
Aby zminimalizować naturalny strach dziecka przed wizytą u dentysty prowadzimy leczenie w podtlenku azotu ("gaz rozweselający").
Gdy będą Państwo u stomatologa Państwa dzieci na pewno nie będą się nudzić, aby uprzyjemnić maluchom czas zorganizowaliśmy kącik zabaw.
Komfortowe wnętrza i najwyższej jakości nowoczesny sprzęt stomatologiczny
Niezmiernie cenimy sobie zaufanie naszych klientów, dlatego też wnętrza naszego centrum zostały zaprojektowane z myślą o Państwa wygodzie i komfortowym pobycie. Dzięki sprzętowi najwyższej klasy jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie zdiagnozować każdy przypadek, a następnie skutecznie i bezpiecznie się nim zająć.
Gabinety przystosowane są do leczenia osób niepełnosprawnych.
Specjalistyczny sprzęt medyczny
 • komputerowy system znieczulenia „SleeperOne 5”
 • mikroskopowe leczenie i zabiegi medyczne
 • nowoczesne unity stomatologiczne z kamerą wewnątrzustną o światowym standardzie
 • pracownia rentgenodiagnostyki z cyfrowym aparatem pantomograficznym do wykonywania zdjęć panoramicznych zębów, zatok przynosowych i stawów skroniowo-żuchwowych oraz cyfrowe aparaty z radiowizjografią, pozwalające na zredukowanie 10-krotnie dawki promieniowania rentgenowskiego, obraz pojawia się natychmiast na monitorze komputera
 • kamery wewnątrzustne przy każdym fotelu dentystycznym pozwalające obejrzeć stan własnego uzębienia na każdym etapie leczenia
 • aparat Raypex niezbędny do pomiaru długości kanału w leczeniu kanałowym
 • skaler i piaskarka wykorzystywane do usuwania kamienia i osadu nazębnego
 • autoklaw EXACTA - nowoczesne urządzenie zapewniające sterylność narzędzi i materiałów używanych w leczeniu
 • nowoczesna lampa ZOOM do wybielania zębów w 1 godzinę
 • urządzenie Master Flux do sedacji podtlenkiem azotu - "gazem rozweselającym" - minimalizujący stan napięcia i stresu u dzieci i dorosłych
 • klimatyzacja pomieszczeń

Osiągnięcie przez DentiMedica najwyższych standardów leczenia, profilaktyki zdrowia i wyposażenia, potwierdza rejestracja naszej placówki w Rejestrze Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą.

Zaufaj nam i przekonaj się jak wygląda zupełnie nowa jakość opieki stomatologicznej.